Provoz nových stránek

11.10.2019

Tak konečně je to tu! Po několika letech jsem se dokopala k vytvoření nových stránek pro prezentaci mých fotografií.

Vítám Vás milí čtenáři a návštěvníci u dalšího mého začátku. Nyní jsou to tyto mé stránky. Ač si řeknete, že webovky přece má snad každý, kdo něco takového provozuje, tak samozřejmě máte pravdu. Jen jsem si strašnou dobu říkala, že je nepotřebuji a proto jsem to taky stále a stále odkládala. Ale každý časem zmoudříme a proto došlo i mě, že bez této prezentace to prostě dál nepůjde!

A je to tu, teď tu jsou předemnou a já se konečně cítím jako profík :). Konečně mohu odkázat na web, aby si lidé mohli prohlédnout moji práci. 

Dalším cílem do konce měsíce je vybrat materiály pro svatební focení 2020. Doposud jsem rozdávala dřevěné krabičky s  50vytištěnými fotografiemi, flashdisk a DVD v papírových  obalech pro rodiče, vše s logem novomanželů. Ale nějak mi to nestačí, chtěla bych vše hmatatelné. Takže v plánu je velká dřevěná krabice ve velikosti A4, do ní by přišly fotografie novomanželů ve velkých formátech, pro rodiče taky vytištěné fotografie, ..... Mám toho plnou hlavu, ale není kvalita jako kvalita a tak mě čeká dlouhé testování. Moc se na to těším, ikdyž to bude stát spoustu času a nejen času ;). Není nad to, když lidem můžete dát něco, co jim zůstane na vždy a hlavně, co jim nikdo jiný nedá!! :).


Krásný den a právě probíhající začátek barevného podzimu...

...Vaše rodinná a svatební fotografka Pavla


Je to třetí expoziční parametr, hned vedle expozičního času a clony, o kterém jste četli v předchozích článcích. Tyto 3 parametry ovliňují expozici a tím i kvalitu celé fotografie.

Na dobrý výsledek fotografie mají nejen vliv kvalitní světelné podmínky, ale i dobré nastavení fotoaparátu. V minulém díle jsme probrali clonu a dnes je na řadě expoziční čas.