Otázky a odpovědi

1. Je nutné se před focením sejít?

Před svatebním focením je důležité si s párem dát předsvatební schůzku. Je to z důvodu toho, aby jste mi mohli říct své požadavky a abych Vás mohla alespoň v krátkosti poznat a věděla, jak s Vámi mohu pracovat. Každý člověk potřebuje jiný přístup a já si přeju, aby jste byli při našem focení v maximální pohodě. 

Schůzku nemusí být osobní, můžeme se sejít online. 

2. Jakou formou probíhá platba

Platba probíhá vždy převodem na účet, který dostanete na faktuře. Splatnost je 7 dní ode dne odevzdání zakázky. 

3. Potřebujete během dne občerstvení?

Pokud jde o celodenní focení, tak občerstvení uvítám a ráda za něj i zaplatím. Jsem zvyklá s sebou vše vozit a malý prostor pro doplnění energie si vždy předem domluvím, aby to nenarušovalo program. 

4. Máte záložní techniku? 

Vždy s sebou vozím dva fotoaparáty, kdyby jeden z nějakého důvodu selhal. Oba jsou špičkové a Vy tak můžete být klidní, že nepřijdete o žádné důležité momenty nebo kvalitu fotografie. 

5. Prodáváte i náhledy fotografií?

Náhledy nikdy neprodávám. Všechny fotografie, které ode mne dostanete jsou ve špičkové kvalitě a hlavně upravené. 

6. Lze objednat fotografie nad rámec balíčku?

Ano, fotografie dostanete vždy k výběru skrze portál nahledovky.cz. Tam si vyberete fotografie, které se Vám líbí a automaticky se Vám počítá i cena. Ceny balíčků a ceny fotografií nad rámec balíčku jsou uvedeny v ceníku. 

7. Jak probíhá předání fotografií

Předání probíhá osobně, jelikož své fotografie dostanete na flashce. Pokud z nějakého důvodu o ni nemáte zájem, fotografie Vám pošlu elektronicky. 

8. Jak dlouho trvá zpracování fotografií

Ze svatebního focení své fotografie obdržíte do 3 týdnů ode dne svatby. Klasické focení do 2 týdnů ode dne výběru fotografií. 

9. Nabízíte tisk fotografií?

Jste-li mým klientem, vždy máte možnost si skrze mě nechat fotografie vytisknout. Jsem velmi ráda, že Vám mohu předat tak naši spolupráci v co nejlepší kvalitě. Svoji techniku mám zkalibrovanou dle tiskárny dodavatele a proto fotografie, které si necháte tisknout i jiné firmy nemusí být barevně stejné. 

10. Co když mi nevyhovuje žádný z nabízených balíčků?

Balíčky jsou základní nabídkou, která slouží pro orientaci. Vždy se přizpůsobuji požadavkům klienta. Pro jakoukoliv odchylku od navrženého balíčku mne stačí kontaktovat a já Vám vyjdu vstříc, jak jen to půjde.